Продавець 1st Market розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
910 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 674-07-04
1st Market
Кошик

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) з функцією DDM

424 ₴

  • Немає в наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFPd-1SM-1550nm-3SC
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) з функцією DDM
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1550nm 3 км (SFPd-1SM-1550nm-3SC) з функцією DDMНемає в наявності
424 ₴
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Для організації з'єднання за технологією DDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку.
Характеристики
Основні
ВиробникFoxGate
Користувацькі характеристики
Дальність передачідо 3 км
Довжина хвилі1550 нм
Кількість1
Пропускна здатність1.25 Гбіт/с
Типмодуль SFP
Тип волокнаодномодовий
Тип роз'ємуSC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 424 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner