Продавець 1st Market розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
912 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 674-07-04
1st Market
Кошик

Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1270nm 20 км (SFP+d-1SM-1270nm-20LC), одноволоконний

1 699 ₴

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1270nm 20 км (SFP+d-1SM-1270nm-20LC), одноволоконний
Модуль SFP+ FoxGate 1000 LC 1270nm 20 км (SFP+d-1SM-1270nm-20LC), одноволоконнийВ наявності
1 699 ₴
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP+ підтримують роботу з одноодовим оптичним кабелем і забезпечують передавання даних на швидкості 10 Gbps. Трансивери обладнані 1 оптичним портом із роз'ємом LC.
Характеристики
Основні
ВиробникFoxGate
Користувацькі характеристики
Дальність передачідо 20 км
Довжина хвилі1270 нм
Кількість1
Пропускна здатність10 Гбіт/с
Типмодуль SFP+
Тип волокнаодномодовий
Тип роз'ємуLC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 699 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner