Продавець 1st Market розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
936 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 674-07-04
1st Market
Кошик

Пигтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A

31 ₴

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Пигтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657A
Пигтейл Abee FC/APC 2m, 0.9mm, G657AВ наявності
31 ₴
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пігтейл — відрізок оптичного волокна (у буферному покритті d = 0,9 мм) або розподільного кабелю, армований оптичним роз'ємом з одного боку. Монтажний кабель пігтейл FC — обов'язковий елемент волоконно-оптичних мереж. У дослівному перекладі означає «поросячий хвостик» — назва дістала через зовнішню схожість. Основне призначення монтажного шнура — віконцювання волокна механічним способом або за допомогою зварювання. Використовується для побудови волоконно-оптичних систем передавання інформації. Під'єднується до оптичних розеток кросових пристроїв за допомогою наконечника.
Характеристики
Основні
ВиробникAbee
ТипКабель
Інформація для замовлення
  • Ціна: 31 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner