Продавець 1st Market розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
912 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 674-07-04
1st Market
Кошик

Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1 шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1550/Rx1310, 20

2 179 ₴

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1 шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1550/Rx1310, 20
Модуль SFP ZYXEL SFP-BX1550-E (SC) 1 шт (SFP-BX1550-E-ZZBD02F-1) (WDM, single mode, SFP, SC, Tx1550/Rx1310, 20В наявності
2 179 ₴
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сімейство приймачів Zyxel відповідає галузевим стандартам, що забезпечує сумісність із комутаторами інших виробників без обмежень, створюваних запатентованими технологіями. Широкий асортимент продукції, що містить гігабітні та 10-гігабітні приймачі, а також кабель прямого під'єднання 1 M/3 M, дає змогу користувачам під'єднувати відповідну модель до мережі для легкого розширення фізичного покриття.
Характеристики
Основні
ВиробникZYXEL
Користувацькі характеристики
Дальність передачідо 20 км
Довжина хвилі1310/1550 нм
Кількість1
Пропускна здатність1 Гбіт/с
Типмодуль SFP
Тип волокнаодномодовий
Тип роз'ємуSC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 2 179 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner