Продавець 1st Market розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
936 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380 (67) 674-07-04
1st Market
Кошик

Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 км (SFPd-1SM-1310nm-20SC) з функцією DDM

577 ₴

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: SFP-1SM-1310nm-20SC_DDM
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 км (SFPd-1SM-1310nm-20SC) з функцією DDM
Модуль SFP FoxGate 1000 SC 1310nm 20 км (SFPd-1SM-1310nm-20SC) з функцією DDMВ наявності
577 ₴
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
+380675578861
  • +380 (67) 674-07-04
    Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для організації з'єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв'язку. Наприклад, модуль SFP-1SM-1310nm-xxSC — використовує довжину хвилі 1550 нм для приймання даних і 1310 нм для передавання даних, тобто 1310TX/1550RX. А модуль SFP-1SM-1550nm-xxSC — використовує довжину хвилі 1310 нм для приймання даних і 1550 нм для передавання даних, тобто 1550TX/1310RX. Трансивери (Transceivers) SFP-1SM-1310nm-xxSC і SFP-1SM-1550nm-xxSC підтримують роботу з одноодовим оптичним кабелем 9/125 мкм і забезпечують передавання даних на відстані 10,20,40, 80,120,140 км. Трансивери обладнані 1 оптичним портом із роз'ємом SC і допускають «гарячу» заміну та встановлення. Моделі з індексом d підтримують технологію безперервної дистанційної діагностики (DDM).
Характеристики
Основні
ВиробникFoxGate
Користувацькі характеристики
Дальність передачідо 20 км
Довжина хвилі1310 нм
Кількість1
Пропускна здатність1.25 Гбіт/с
Типмодуль SFP
Тип волокнаодномодовий
Тип роз'ємуSC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 577 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner